اویدرم

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

اویدرم

شرکت اویدرم با تعامل مثبت و همکاری مؤثر با شرکت های پخش سراسر کشور محصولات خود را در کلیه استانها، شهرستانها و حتی مناطق دور افتاده در اختیار عموم هموطنان قرار داده است. همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات این شرکت از طریق داروخانه های سراسر کشور قابل دسترس می باشند که این موضوع گواه بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه بکار گرفته شده برای اولین بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلولهای بنیادی موجب بهبود و درمان زیر ساختی مشکلات می باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی (آندروژنیک) و غیر ارثی (غیر آندروژنیک) ارائه شده است.

امروزه شرکت کیمیا فراز زیبایی یکی از خوش نام ترین و مهمترین شرکتهای تولیدی بخش آرایشی و بهداشتی می باشد که با حدود 300 نفر نیروی استخدامی در سراسر ایران و حدود 60 قلم محصول در سبد کالایی، به عنوان یکی از موفقترین شرکتها در این عرصه مطرح است.

خانواده بزرگ اویدرم تعهد به ارزش های اخلاقی را ارج می نهد و رعایت حقوق مصرف کنندگان و شرکای تجاری خود را جزء لاینفک مجموعه می داند. با عنایت ایزد منان اعتماد و صداقت به دو رکن اساسی شرکت تبدیل شده و از اینکه هم میهنان عزیز ما را به عنوان شرکتی پویا، کارآفرین، صادق، مسئولیت پذیر می شناسند خرسندیم.